Dağhan Külegeç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç

Dağahn Külegeç Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Efe&Aslı&Deniz - veda konuşmaları :/

YazarMesaj
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

Efe&Aslı&Deniz - veda konuşmaları :/ Empty
MesajKonu: Efe&Aslı&Deniz - veda konuşmaları :/   Efe&Aslı&Deniz - veda konuşmaları :/ Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 7:31 pm

Aslı: Ya eşşeksin ya eşşeksin ha. yine yaptın yapıcağını dimi. Sarılırlar.

Deniz: Yani varya şu hareketi yapmasaydın ölene kadar affetmezdik seni. Sarılırlar.

Efe: Biliyoruz birader ya, geldik işte.

Aslı: Efe.. bişey sorcam.. ama, dilim varmıyo..

Efe: Yok,biliyorum kuzu ya. Sende mi geliyosun diyeceksin ama, yok. Yani, eskiden olsa belki ama ben artık o eski Efe değilim. Düşünmem gereken bi ailem ve evde benim yüzümden sakat olan bi babam var yani bu sefer olmaz..

Ama böyle, yolun ortasında somurtalım diye gelmedim ben ya. Şş. Hadi biraz gülün ya hadi.

Aslı: Ya delisin sen ya değiştim desen de sen delisinn : )

Efe: Biz ona deliliğe vurmak diyelim be kuzu. Yani insan çok fazla akıllı olunca böyle fazla şeyleri biraz deliliğe vuruyor işte Ya neyse ya, bak ne güzel berabersiniz. Valla çok sevindim sizi böyle gördüğüme ha şahane beraber gidiyosunuz.

Aslı: Efe, biz birlikte falan gitmiyoruz.

Efe: E bu konvoy ne peki?

Deniz: Aslı doğru söylüyor Efe. Biz senle vedalaşmaya geldiğimizde karşılaştık yani, biliyosun, artık ikimizin de yolları ayrılıyor.

Efe: Hop hop hop. Bi dk. ya, sakın bana Efe kardeşiniz gibi dostluğunuzu da Urla'da bırakıp gidiyorum demeyin ha. Valla oyarım sizi.

Deniz: Boşver kardeşim, şimdi sırası değil.

Efe: Hayır birader bence tam sırası.

Aslı: Ne yani sen şimdi buraya bizi konuşmaya mı geldin?

Efe: Belki de öyle ne biliyosun. Ben sizle vedalaşıp napıcam ya sizi bi daha görmiycem mi sanki ha görmiycem mi ? Siz benim kalbimdesiniz ya ne vedalaşması . Ama, ama ben sizi böyle görmek istemiyorum tamam mı. Çok yemeğimi yediniz, çok dayağımı yediniz. Yemin ediyorum hakkımı helal etmem ha. Etmem yani!

Aslı: Efee.

Efe: Ya Efe mefe yok saçmalamayın artık yeter ya. Ben sizle gelemeyeceğim diye burda kahrolucam, siz buldunuz da bunayacaksınız ha? Yok öyle. Bakın bunu sizden bi kere istedim yapamadınız, beceremediniz. Şimdi son kez istiyorum, öpüşün sarılın birbirinize.

- Ha yapmayacak mısınız? Ha yine yapmayacaksınız ha? Yani ben o gece hastanede sizinle boşu boşuna konuştum öyle mi. Peki tamam, çok güzel. Size uğurlar olsun arkadaşlar hadi güle güle.

Aslı&Deniz: Efe'nin kolundan tutarlar, Ya Efe durr.

Mine: yanlarına gelir, Ya napıyosunuz burda ya herkes size bakıyo.

Efe: Ya baksınlar güzelim ne var önemli bişey konuşuyoruz ya.

Aslı: Tamam ya tamam üf Allah kahretsin. Seni kırıcağıma öleyim daha iyi.

Efe: Hadi.

Aslı ve Deniz sarılırlar. Mine kafasını çevirir.

Efe: Hah. Ha şöyle ya. Bak oralarda birbirinizi falan bırakmayacaksınız söz mü?

Aslı: Ya benden söz. Saçma sapan davranmayacaksa benden söz.

Efe: Bak sende Deniz oğlan. Bu kuzu sana emanet oldu mu oğlum? Yani oralarda bak bi ayrıldığınızı bişey olduğunuzu bi duyarsam yemin ediyorum buralardan kabus olur çökerim üstünüze ha.

Deniz: Kafasını sallar. Aslı isterse tamam, benden de söz.

Efe: Hah. Bana bak minnesotalı sue ellen.

Mine: Kim ben mi?

Efe: Evet sen. Bunların arasını zaten açsan açsan artık bi tek sen açarsın ama sende akıllı ol artık kızım tamam mı.

Mine: Ya ne diyo bu yaa?

Efe: Ellerini Aslı ve Deniz'in omzuna koyar. Diyorum ki, biz eskiden üç kişiydik. Deniz, Aslı, Efe. Bak eğer kendine çok kral iki arkadaş arıyosan, al işte burdalar. Şimdi de siz üç kişi olun. Ve eğer bunların arasında bişey olduğunu duyarsam yemin ediyorum senden bilirim kızım tamam mı anladın mı.

Mine gülerek kafasını sallar.

Efe: Aslı ve Deniz'e dönerek, '' Anladınız mı lan! '' kafalarını sallarlar. Aslı sarılmak ister.

Efe: Hayır kuzu, hayır. Sarılmak yok şimdi. Dedim ya, ayrılmıyoruz ki vedalaşalım ya siz benim kalbimdesiniz ne vedalaşması.

Aslı: Ya.. ya sende bizim kalbimizdesin! Efe'ye sarılır.

Efe: Hadi Deniz oğlan, al bunu götür hadi yol yıkama çalışmaları başlamad... Ya ağlatmayın beni hadi ya! Hadiii.

Efe&Aslı&Deniz - veda konuşmaları :/
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe,Deniz,Mine Aslı'yı takip ederLerse :D
» Deniz ve Efe'nin Aslı'nın penceresinde çorap kuklalarını oynattığı sahne
» Aslı & Efe Repliği
» 29. Bölümde -Deniz&Efe
» Portatif Aslı & Efe