Dağhan Külegeç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç

Dağahn Külegeç Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aslı <3 Efe Repliği

2 posters
YazarMesaj
ѕєℓiη'♥

ѕєℓiη'♥

Kadın
Tecrübe puan : 65
FB

Aslı <3 Efe Repliği  Empty
MesajKonu: Aslı <3 Efe Repliği    Aslı <3 Efe Repliği  Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 6:09 pm

Sedat:Aslı noluyor?Polisleri takıp peşine mekanıma geliyorsun...
Aslı:Ne dedim ben sana hayatıma bulaşma demedim mi?
Sedat:Ya benim bir suçum yok delikanlı gibi gittik..Aslı'yı alıcaksın dedik geçmiş karşıma hala ileri geri konuşuyor..Bende dayanamayıp verdim ağzının payını..
Aslı:Çok iyi yapmışsın polis seni arıyor..Aynen böyle anlatırsın onlara..
Sedat:Ha dönelim o meseleye..Sen benim mekanımı niye gösteriyorsun?İnsan sevgilisine bunu yapar mı?
Aslı:Ne diyorsun sen be?Ben senin sevgilin felan değilim tamam mı?
Sedat:Boşuna mı dağıttım lan ben mekanı?Senin için yaptım salağa yatma bana seviyorum seni kızım hastayım sana..
Aslı:Sen gerçekten hastasın kafanda bi dünya kurmuşsun ona göre yaşıyorsun..Ben senin sevgilin felan değilim..Ölürüm daha iyi..
Sedat:Eeee fazla naz aşık usandırır kızım..
Aslı:Bırak kolumu çek elini..
Sedat:Bırakmıyorum napıcaksın?
Aslı:Ya bırak bırak..
Sedat:Bırakmıyorum diyorum yoksa napıcaksın diyorum senden mi korkucam ha..
Aslı:Ya bırak canımı acıtıyorsun..
Efe gelir..
Efe:Birader..[hop kafa][Aslı'yı çeker]Gel buraya..Ulan bana bak..bana bak ulan..Bak ben bu kızın sevgilisiyim tamam mı?Eğer bir daha seni Aslı'nın yanında görürsem, eğer bir daha onu rahatsız edersen yemin ediyorum o aptal burnunu aptal beynine gömerim, anladın mı ulan?[Aslı'ya bakar][Sedat'ın karnına tekme atar..]Aslı'yı tutar yürü..
-------------------------------------------------------------------------------------------
aslı: tamam böyle,bekleyin siz.
deniz: aslıı,aslıı aslı bekle
durdurur
aslı: yaa efe içerde
deniz: heriflerde içerde olabilir,sen arabada bekliceksin,eğer hiçkimse yoksa ben sana haber vericem gel buraya
arabaya bindirir..
deniz: abii eğer içerden benden başkası çıkarsa durmuyosun hemen gidiyosun tamammı
sofor: tamam
deniz: (aslıya) arabada bekle..
aslı heyecanla beklemeye başlar,deniz dükanın kapısına gelir kapıyı açmaya çalışır,
deniz: efeee
kapıyı baya zorlar..
yan taraftan tahta sandalye alır cama geçirir,içeri girer,üstündekiyle yüzünü kapatır gazdan dolayı,etrafa bakınıp efeyi arar
deniz: efee...efeee
birden efeyi yerde görür
deniz: efee..efe dayan kardeşim geldim kurtarıcam seni.efee
kaldırmaya çalışır.aslıda hala takside bekliyodur.deniz gazı kapatır,efenin yanına gider tam kaldırmaya çalışcakken o elektrik kaçağını
görür,arkasına döner davlumbazı almaya çalışır...
o sırada dayanamayan aslı taksiden iner
ve patlamaaa...
-------------------------------------------------------------------------------------------
efe:aslı biliyorsun burada kalmak zorunda değilsin yani bir problem olduğunda açıyorsun bana telefon ben geliyorum paketliyorum seni gidiyoruz
aslı:biliyorum da işte zar zor da olsa kendim başarmam gerekiyor
efe:soyadını kaygısız olarak değiştirmeyi düşündün mü hiç(aslı şaşkınlıkla karışık hafif bir gülümse)
- yok yani ben o anlamda söylemedim,tabiki o anlama gelecek bi zaman olacak o anlam olacak ama şimdi değil ben kaygısız derken kendi başının çaresine bakan ayaklarının üzerinde durup sorunlara karşı gögüs..
Aslı: (gülümseyerek)efe biz niye gitmiyoruz
Efe:evet niye gitmiyoruz,suyu beklemiyor muyuz
aslı:yoooo su önden gitti
efeöylesene ya
aslı:sormadın ki
aslı:sen bi bak bakıyım bana..
efe:bakıyorum..
aslı:bak bakıyım..
efe:bakıyorum..
Aslı-Efe Yurdun önünde

Efe: Sevgilim
Aslı: Sevgilim filan deme bana
Efe: Ama sevgilim…
Aslı: Bak hala diyorsun!
Efe: Ya ben… sen neden bu kadar kızıyorsun anlamıyorum.
Aslı: (Aslı Efe’nin elindeki numarayı siliyor.) Niye acaba?
Efe: Ya dur yemek için verdi numarayı ya…
Aslı: Yemeğe de mi çıkacaksın? (Bu sırada Aslı Efe’nin numara yazan eline vuruyor.)
Efe: Ya öyle değil canım Allah Allah…kızın babasının şirketi varmış. O şirkette çalışan işçiler varmış. O işçilerin hepsi açmış, açıktaymış. Yemek, yemek, yemek diye inliyorlarmış.
Ya diyet yazısı görünce restaurant zannetmiş bizim işletmeyi. Öyleydi böyleydi derken…
Aslı: ya tamam tamam yürü hadi
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

MesajKonu: Geri: Aslı <3 Efe Repliği    Aslı <3 Efe Repliği  Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 7:08 pm

Özledim Aslı <3 Efe Repliği  1371890812 Aslı <3 Efe Repliği  1371890812
ѕєℓiη'♥

ѕєℓiη'♥

Kadın
Tecrübe puan : 65
FB

MesajKonu: Geri: Aslı <3 Efe Repliği    Aslı <3 Efe Repliği  Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 10:39 am

Bende bende yaa! Aslı <3 Efe Repliği  1371890812 Aslı <3 Efe Repliği  1371890812

Aslı <3 Efe Repliği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aslı & Efe Repliği
» Aslı & Efe Repliği
» 145.Bölüm Efe-Atakan Repliği
» A s l ı ♥ E f e | 148. Bölüm - Aslı'nın Odası -
» 24.bölüm. Aslı & Efe