Dağhan Külegeç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç

Dağahn Külegeç Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş

5 posters
YazarMesaj
EL!FF,

EL!FF,

Kadın
Tecrübe puan : 12
BJK

Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Empty
MesajKonu: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 1:11 pm

Dizinin 84.Bölümden Bir Gün Sonra Yazdığım Bir Senaryo.100.Bölümden İtibaren Başlıyor

Tanıtım

Aslı:Efe Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472 aslı bayılır

Halil:Efe Sen Yaşıyosun Çok Dua Etmiştim Kabul Oldu (:

Merve:Birine Benzettiniz Heralde Nişanlımın Adı Mert

Halil-Su-Atakan:Mertmi Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472

Merve:Hadi Hayatım gidelim

Aslı:Efe

Mert:Hanımefendı Benim Adım Mert Efe Değil
36Tugce
Site Sahibi

Site Sahibi
36Tugce

Kadın
Tecrübe puan : 109
FB
Lakap : Kuzu =)

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 2:44 pm

Canim Tanitim cok güel olmus canim 1 bölümü beklerim Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
Tecrübe puan : 55
FB
Lakap : PeliHan KoLiK :)

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 2:04 pm

canim tanitim cok güzel 1 bölümü bekliyorum Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:50 pm

1. Bölümü merakla bekliyorum Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
EL!FF,

EL!FF,

Kadın
BJK

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 3:10 pm

yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar

1. Bölüm

Kazanın üzerinden tam 4 yıl gecmıstır.bu 4 yıl aslı,deniz ve mine ıcın cok zor gecmıstır cok zor toparlanmıslardır..

4 yıl sonra

Aslı,deniz,mine,su,atakan,halil ve guven urlada dolaşıyorlardır
Aslı birden durur uzun uzun bir yere bakıyodur once kımse farketmez sonra aslı'Efe' der
ama 4 yıldır ne zaman dısarı cıksalar aslı bırılerını efe'ye benzetiyodur bu yuzden kımse
bakmaz sonra
mine:'nasıl olur ya Confused'
deniz:noldur canım der mine karsıyı ısaret eder
herkes dönüp bakar karsılarında 4 yıl once oldugu sanılan efelerı vardır herkes donur kalır.
Aslı:Efe diyip bayılır.
Deniz:(Aslının yanına eğilir) Aslı iyimisn canım
Mine:Deniz hastaneye götürekim
Su:Ya arkadaslar efe bu nasıl oldur Confused
Halıl(efenin yanına gider):Efe sen yaşıyosun çok dua etmiştim kabul oldu Smile
Merve(efenin yanındaki kız):Ne efesi birine benzettiniz heralde nişanlımın adı Mert
Halil-Su-Atakan:Mertmi Confused
merve efeyi uzaklaştırmaya çalısır ama Mert olduğuna inadırılan
Efe Aslıyı görünce bir tuhaf olmuştur bu kızı tanıyor gıbıdır ama daha once hıc gormemıstır
Merve:Mert hayatım hadi gidelim
Mert:Olur Gidelim
Su:Atakan gidiyolar
Atakan:napim sevgilim
Deniz:biz Mineyle Aslıyı hastaneye götürüyoruz sizde onları takip edin
Su:tamam hadi
Güven:şu meşhur Efe bumu
Su:eve hadi hızlı olun kaçırıcaz şimdi
Halil:taksiye bindiler Confused Atakan bir taksiyi durdurur
Atakan:hadi gelin
Su:ya hala inanamıyorun bu nasıl olur Confused
Halil:bende çok saskınım Confused

Hastane

Doktor Aslıyı muayene edip dışarı çıkar
Deniz:Aslı nasıl doktor?
Doktor:merak edilicek birşey yok birazdan kendine gelir
Deniz:tesekkurler yanına girebilirmiyiz
Doktor:tama gırın ama yormayın fazla
Mine:tamam yormayız
Mine ve Deniz odaya girer
Aslı:Deniz Efeydi o dımı Efeydi inanamıyorum Confused
Deniz:tamam canım sakın ol
Aslı:nasıl sakın olim denız ya nasıl bız 4 yıldır öldü sanarken birden karşımıza cıktı Confused
Deniz:Aslı inan bizde bizde çok şaşkınız
AslıSadağlayarak)ya nasıl olurda bunca zaman aynı şehirde yaşıyıp, aynı şehirde nefes almışız
birbirimizden habersiz nasıl olur bu ya Sad
Mine:canım doktor fazla yormayın dedi sende kendini fazla hırpalama

Sular

Su:ya nereye gidiyolar bunlar böyle Confused
Atakan:İzmirden çıktık nerdeyse
Su:durdular hadi inelim
Hepsi iner geriye güven kalır
Güven:ohh parayıda ben verim sanki benim arkadaşım
Su:Efe
Efe dönür bakar çok tanıdık bir ses gibi gelir
Merve:yinemi siz ya takipmi ettiniz bizi
Su:Bakın Mert dediğiniz kişi bizim arkadaşımız sizin yanınızda ne işi var bilmiyoruz
ama biz onı 4 yıl önce öldu sanıyorduk şimdi bulduk bırakmaya niyetımız yok
Merve:ya birine benzetiyorsunuz o benim nişanlım adıda Mert Efe değil

Acaba Merve Efeyi nasıl ve nerde bulmustur?neden ona mert diyodur ve neden efe itiraz etmiyordur?
tum bu soruların cevabı yorumlardan sonra burada (tabi senaryo sevildiyle ve yorum gelirse)
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
FB

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 12:52 am

cani coook güzel ya devam lütfen merve ye dalcam ya sinir efemin hafiza gitmis Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  1371890812
devam yb bekliyorum Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
EL!FF,

EL!FF,

Kadın
BJK

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 4:42 pm

teşekkürler yorumun için (:

2. Bölüm

Aslı: Deniz Suyu ararmısın ne yapmışlar
Deniz:Tamam canım arıyorum Suyu arar
Su:Efendım deniz
Deniz: Su ne oldu?
Su:Ya deniz burası çok karıştı bu kız efeye sürekli mert diyo oda sesini çıkarmıyo Confused
Deniz:Mert mi Confused
Su:Evet ama bir tuhaflık var bu işte
Merve:Hadi hayatım evimize girelim
Güven: Su Aslı iyimiymiş,kendine gelmişmi?
Efe gitmek üzereyken Aslının adını duyunca döner
Mert:Aslımı Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472
Su:Evet efe sevgilin
Merve:Hanımefendi ne saçmalıyorsunuz o benim nişanlım
Su:Bakın tekrar söylüyorum Efeye ne yaptınız onu nasıl kandırdınız bilmiyoruz ama
onu tekrar bulmuşken bırak bırakmıycaz Merve telaşlanır mertin koluna girer eve girerler

1 Hafta sonra

Bu bir haftada Efenin peşini bırakmamışlardır.Hepsi gelip konuşmaya çalışır ama
Merve izin vermez.Aslının durumu kötüdür.Tam efeyi unuttuğunu sanıp güven yakınlaşamaya başlamışken
Efenin ortaya çıkması akılının karışmasına neden olur.Herkes Efeyi görmeye giderken
Aslıyı götürmezler ama bu bir haftanın sonunda Aslı onları atlatıp eve gider Merve evde yoktur

Aslı:Efe bak ben geldım
Mert:Bu ses der ve dışarı çıkar.Nedenini bir türlü anlayamasana bu ses ve yüz ona çok tanıdık
geliyodur ama nerden?

Aslı:Efe sen
Mert:Bakın hanımefendi benim adım Efe değil Mert.Bir haftadır sürekli buraya birileri gelip
bana Efe diyorlar ama ben Mertim Efe değil
ASlı: (Gözleri dolar)Efe sevgilim beni nasıl hatırlamazsın biz evlenicektik...
Mert:sesiniz ve yüzünüz çok tanıdık geliyodur ama sizi tanımıyorum
Aslı:Sen hafızanı kaybetmişsin bak senin adın Efe Mert değil
Mert:Hanımefendi lütfen gidin birazdan nişanlım gelicek sizi burda görmesin
Aslı:Ama nasıl olur ya nişanlınmı Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472
Mert:Eve ben nişanlıyım der ve elindeki yüzüğü gösterir
Aslı:O kızın seni daha fazla kandırmasına izin vermiycem sna Efe olduğunu ispatlıycam
Mert:Neyi ispatlıycaksınız hiç birşey anlamadım der ama Aslı onu duymamıştır bile hızla
yanından uzaklaşır.

Acaba Aslı gerçekleri nasıl ispatlıycaktır?Mert aslında Efe olduğuna inanıcak mı?
Merve gerçekleri anlatıcak mı?
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
FB

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:55 pm

YA CANIM SÜPERSIN YA COOK MERAK ETTIM NASIL ISPATLICAK YA DEVAMMMMMMM :D
EL!FF,

EL!FF,

Kadın
BJK

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 2:34 pm

3.bölüm

Su:Arkadaşlar Aslı evde yokmuş.Efe'ye gitti kesin
Deniz:Olamaz ya hemen gidelim bizde
Mine:Bir dakka dur canım.Su cebini aradınmı?
Su:Hayır evi aradım Hafize teyzeye 'Sulara gidicem' demiş.
Deniz:Tamam ben arıyorum.Çalıyo..
Deniz:Alo Aslı
Aslı:Efendim Deniz?
Deniz:Ya Aslı nerdesin sen?
Aslı:Eve gidiyorum
Deniz:Nerdeydin.Efe'ye gittin dimi?
Aslı:İnkar etmiycem evet gittim.Elinde nişan yüzüğü vardı çok kötü oldum Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  1371890812
Deniz:Tamam canım bizde geliyoruz gitme biyere tamam mı?
Aslı:Tamam (telıfonu kapatır)
Deniz:Hadi gidelim
Güven:Siz gidin benim işim var
Deniz:Sen bilirsin
Yola çıkarlar ve çok geçmeden Aslılara varırılar.Zili çalarlar Aslı kapıyı açar
Aslı:Hoşgeldiniz 'der elinde resimler vardır.
Su:Aslıcım napıyosun canım resimlerle?
Aslı:Efe'ye götürücem hafızasını kaybetmiş belli ve o kız onu kandırıyo.bunları gösterirsem belki birşeyler hatırlar
Mine:İyi fikir ya hadi gidelim ozaman..
Yola çıkarlar ve Efe'nin kaldığı eve gelirler.Merve hala evde yoktur
Mert artık bu isme alışmıştır ve dışarı çıkar
Aslı:Efe sana ispatlıycam demiştim işte bak resimlerimiz
Mert:Resimlerimiz Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472
Aslı:Evet canım ikimizin,deniz sen ve benim,minenin herkesin var..
Aslı fotoğrafları Efe'ye verir
Mert:Ama nasıl olur bu benim Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472
Deniz:Evet kardeşim bak sen hafızanı kaybetmişsin onun için bizi hatırlamıyosun ama sen bizim arkadaşımızsın.
Mine:Evet Efe sen bizim arkadaşımızsın.
Mert:Ya nasıl olur ben hep burda yaşıyordum yani yaşıyormuşum
Su:Yaşıyormuşum derken?
Mert:Merve bana anlatmıştı ben 4 yıl önce bir motor kazası geçirmişim uzun süre hastanede kalmışım, hafızamı kaybetmişim onun için onu hatırlamıyormuşum.
Aslı:Efe o kız seni kandırmış evet kaza geçirdin ama motor değil araba biz sen,ben,deniz,mine Osman amcanın arabasıyla denize uçtuk hepimiz o araban çıktık ama sen çıkmadın biz seni öldü sanarken 4 yıl sonra karşımıza çıktın bizi hatırlamıyosun bu yüzden inanamıyosunda biliyorum ama nolur inan bize. (gözleri dolar) Efe ben 4 yıl senin yokluğunda yok acı çektim senin öldüğüne hiç inanmadım (ağlamaya başlar) ve şimdi seni buldum asla tekrar kaybetmeyi göze alamam seni çok özledim nolur beni bırakma' der ve Efe'ye sıkı sıkı sarılır....

Bakalım Aslı'nın bu sözleri üzerine Efe'nin tepkisi ne olacak?Merve herşeyi itiraf edicekmi?
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 3:06 pm

Hepsi Süper Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930 Devam Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
36Tugce
Site Sahibi

Site Sahibi
36Tugce

Kadın
Tecrübe puan : 109
FB
Lakap : Kuzu =)

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 9:55 pm

canim süpersin ya cok begendim devam Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
EL!FF,

EL!FF,

Kadın
BJK

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 4:32 pm

işte yeni bölüm

Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  90a8b734

4.Bölüm

Mert Aslı'nın sözlerinden çok etkilenmiştir ama hiç birşey hatırlamadığı için hala onlara güvenemiyodur bu yüzden geri çekilir

Aslı:Efe hala bana inanmıyomusun Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  1371890812
Mert:Kusura bakmayın Hanım Efendi sizi tanımıyorum tamam beraber resımlermiz varmış ama yeni gördüğüm birine hemen güvenemem
Aslı:(biraz durur) Tişört'ünü çıkar
Efe: (şaşırır) Efendim Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472
Aslı:Bir kanıtım daha var çıkar Tişört'ünü
Mert:Hanım Efendi saçmalamayın lütfen
Aslı:Efe lütfen söylediğimi yaaprmısın
Mert şaşkın şaşkın tişört'ünü çıkarır.Aslı Efe'nin göğsündenki 'aslı' dövmesinin üstünde elini gezdirir.Mert bundan çok etkilenmiştir ama buna bir anlam vermez
Aslı:Burda ne yazıyo?
Mert:'aslı'
Aslı:Tamam işte benım adım Aslı sen bu dövmeyi benim için yaptırdın
Mert'in kafası iyice karışmıştır.Kalbi Aslıya güvenmesini söylerken aklı Merve'nin anlattıklarındadır eğer bu insanlar doğru söylüyorsa Merve niye ona bunca yıl yalan söylemiş olabilirdiki?
Tekrar resimlere bakar sonra denize döner
Mert:Resimlerin çoğunda biz üçümüz varız neden?
Deniz:Kardeşim biz 5 yaşından beri tanışıyoruz beraber büyüdük.Aynı liseli bitirdik son yılda Mine katıldı aramıza
Mine:Evet
Mert:Peki siz doğru söylüyorsanız Merve neden beni bunca yıl kandırdı
Mine:Efecim inan bizde bilmiyoruz ama en az senin kadar merak ediyoruz.
Mert Aslı'ya bakar ona her baktığında kalbi yerinden fırlıkcak gibi çarpıyodur.Mert bu hissettiklerine bir anlam veremez.Onlara inanmayı çok istiyodur ama aklı hala karışıktır
Deniz:Kardeşim hadi gidelim
Mert:Nereye Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472
Deniz:Bizim kaldığımız eve seni bulmuşken bırakmayız
Mert:Daha size inanmadım sizle geliceğimi düsünmüyorsunuz heralde
Su:Ama Efe
Mert:(bağırarak) Yeter ya sabahtan beri Efe diyip duruyosunuz tamam resimlerimiz var kalbimin üzerinde aslı yazıyor olabilir ama ben sizi hatırlamıyorm.. (başını tutar nezaman kendini birşeyler
hatırlamak için zorlasa başına korkunç bir ağrı giriyodur)
Aslı:Canım iyimisin? der ve o sırada Merve gelir
Merve:Siz yinemi burdasınız ya bizi rahat bırakın artık.
Mine:Bakın Efe bizim.. (merve sözünü keser)
Merve:Hala Efe diyosunuz ya onun adı Efe değil Mert. Merve Mert'in kötü olduğunu anlar
Merve:Aşkım iyimisn? MErve'nin Efe'ye aşkım demesine Aslı çok bozulmuştur.
Mert:Başıma ağrı girdi yine
Merve:Tamam birtanem hadi eve girelimde ben sana ilacını verim (diğerlerine döner) sizde gidin bir dahada gelmeyin buraya!! (eve girerler)
Aslı:Of ya biz Efeyi nasıl inandırıcaz hala bize değil o kıza inanıyo Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  1371890812
Su:Canım merak etme bir yolunu bulucaz
Aslı:Onu böyle görmeye dayanamıyorum Su bana yabancıymışım gibi davranmasına, o kızın ona bukadar yakın olmasına dayanamıyorm (ağlamaya başlar)
Deniz:Aslıcım hadi gel gidelim yakında herşey eskisi gibi olucak
Aslı:Olucak dimi?
Deniz:Olucak merak etme

1 Hafta Sonra
Bu bir haftada Aslılar sürekli Efenin yanına gidiyolardır.Ancak Efe onlara inanmak yerine hala Merve'ye inanıyodur.Birgün herşeyden ve herkesten uzaklaşmak için akşam yürüyüşe çıkar.Yol keranrında bir lunapark vardır durup içerdeki çocuklara bakmaya başlar.Ufacık şeylerle nasılda mutlu olduklarını izler bazılarının komik hareketleri onu gülümsetir.sonra gözü dönmedolaptaki
bir çifte takılır gülümseyerek birbirlerine bakıyorlardır.Onaların bu hali Efenin birşeyler hatırlamasına yol açar.Efenin yüzünde tekrar bir gülümseme oluşur.İlk defa eskiye ait bir şey hatırlamıştır ve ağzından şu sözler dökülür:
Efe:Bizi yakınlaştırmak için dönüyor dünya. Kendi etrafında ve bizim etrafımızda.Taa ki bizi bu rüyada birleştirene dek...ancak birden yüzündeki gülümseme silinir Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  1371890812

Acaba neden?Efenin hatırladığı hayatını nasıl etkiliycek ve Merve bütün bunları neden yaptı?
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
FB

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 10:15 am

bayildim ya süper ötesi canim devamini bekliyorum Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
EL!FF,

EL!FF,

Kadın
BJK

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 2:35 pm

teşekkürler (:

5.Bölüm

Mert geçmişine iyit birşey hatırladığı için mutlkudur ama sonradan Mervenin onu bunca yıl kandırdıgı akılına gelince yüzü asılır.
Mert:Neden yaptı böyle birşeyi neden bana bunca yıl yalan söyledi offf Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  1371890812
Aklı iyice karışmıştır.Canı eve gitmek istemez ve yürüyüşe devam eder...Daha sonra eve döndüğünde Merve'nın odasına girer saat çok geç olduğu için uyumuştur bu yüzden konuşmayı sabaha erteler ve odadan çıkıp kendi odasına gider yatağına uzanır eline başının altına koyar ve Aslıyı düşünmeye başlar onun hakkında birşey hatırlamasada bir kaç haftadır sürekli onu görmek için geliyodur bazen ona birşeyler hatırlatmak için şekilden şekile giriyodur efe bunları hatırlayınca yüzünde gülümseme oluşur bunu farkettiğinde hayret eder bir kız nasıl oluyoda bir insanı bukadar etkiliyo diye düşünürken uyuya kaldı

Aslılar
Aslı bir türlü uyuyamıyordur.Daha bir kaçyıl önce hayat ona cehennem gibi gelirken şimdi efe sayesinde tekrar cennete dönüşmüştür.Onu karşısına çıkardığı için Allaha şükreder.Sonra aklına geçirdikleri güzel günler gelir ve oda o günleri düşünerek uyuya kalır....

Sabah
Su(aslıyı arar):Alo aslı
Aslı:Efendim su
Su:Gidicekmisin bugün efeye
Aslı:Tabiki gidicem su
Su:Tamam canım bizde geliyoruz
Aslı:Tamam ben çıkıyorum şimdi
Su:Tamam bizde 5 dk. çıkarız
Aslı:Tamam görüşürüz'der ve telefonu kapatır hazırlanıp çıkar

Sular
Su:Hadi çıkalım artık Aslıyla konuştum çıkıyorum dedi bizde gecikmeyelim
Mine:Tamam geldik hadi
Güven:Bekleyin bende geliyorm
Atakan:Tamam hadi'der ve evden çıkarlar

Efeler
Aslı gelmiş öylece kapıya bakıyodur çalmaya cesareti yoktur.Efein onu hatırlamamasına o kızla bukadar yakın olması Aslıyo çıldırtıyodur.Geri dönüp yürümeye başlar.Efe ise camdan Aslıyı izliyodur.Neden gittiğini anlamamıştır, onu görmek istemediğini düşünür...Aslı birden durur
Aslı:Napıyorum ben ya Confused kendi elimde Efeyi o kıza bırakıyorm' diye düşünür ve koşmaya başlar.Bahçeye geldiğinde nefes nefese kalmıştır.Efe onu geldiğini görür ve dışarı çıkar.
Aslının yanına gelir.Birbirlerinin gözlerine bakıyorlardır.Efe tekrar eskisi gibi büyük bir AŞK'la bakıyodur Aslısına
Efe:Aslı ben.. ben hatırladım
Aslı:Ne gerçektenmi? :D
Efe:Evet seninle dönme dolaba binişimizi ve sana olan aşkımı hatırladım (:
Aslının gözleri dolar.Sular gelirler.Aslı daha fazla dayanamaz ve Efeyi öper sonra geri çekilir ikisininde yüzü gülüyodur çok mutlulardır Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930 2 kişi hariç..
Merve ve Güven.Merve hızla yanlarına gelirken, Güvende hızla bir taksi durdurup biner ve
Güven:Herşey buraya kadarmış elveda mavigözlüm'der ve eşyalarını toplamak için eve gider.
Merve:Sevgilim neler oluyor burda Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472 Bak seni kandırmalarına.. 'der ancak sözünü bitirmeden
Efe:Burda beni kandıran biri varsa oda sensin'der.Aslı hariç herkes şaşırır
Merve:Sevgilim ne diyosun sen ne kandırması Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  2517814472 onlara inanma sakın!
Efe:Bana sevgilim deme bunca zaman sana inandım ama sen beni kandırdın.Zaten başından beri sana karşı hiç birşey hissetmedim hep düşündüm bu kız nişanlım ama ben ona aşık değilim onu sevmiyorum niye nişanlanmışım diye ve cevabını dün buldum
Merve:Onlara inanma sende beni bırakma nolur 'der ve ağlamaya başlar
Su:Sende derken başka kim bıraktıki seni? Merve daha fazla dayanamayıp herşeyi anlatmaya karar verir..
Merve:Tamam herşeyi anlatıcam......

Acaba Merve ne anlatıcak?Onun Anlattıklarına diğerleri ne tepki vericek???
TutkunZey

TutkunZey

Kadın
Tecrübe puan : 16
FB
Lakap : CrazyGirl~

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 2:08 pm

Yeni Okuyucu,
Bölümler Güzel Canım Devam (:
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
FB

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 9:27 pm

canim cok güzel olmus yine devam Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  650269930
EL!FF,

EL!FF,

Kadın
BJK

MesajKonu: Geri: Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş    Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş  Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 6:01 pm

Yorumlar için çok teşekkürler

6.Bölüm

Merve:Benim bir nişanlım vardı adı mert'di.evlediceğimiz günden bir hafta önce motorla kaza yaptığı haberi geldi.hemen hastaneye gittim.yüzü tanınmıycak haldeydi üzerinden çıkan kimlik sayesinde o olduğu anlaşılmıştı.ama ben birtürlü o olduğuna inanmadım.sevdiğim aşık olduğum adamın ölmüş olması düşüncesi beni mafediyodu.uzun süre kimseyle görüşmedim ne ailemle ne de arkadaşlarımla hele mertin ailesiyle hiç Sad O gün arkadaşınızı orda gördüğümde 'işte dedim mert ölmemiş beni bırakmamış' arkadaşınız ona okadar çok benziyor ki kendimi o olduğuna inandırmak istedim.hemen hastaneye götürdüm.durumu çok kötüydü uzun süre suda kaldığı için ciğerleri suyla dolmuştu yapılan bazı müdahilelerden sonra yoğun bakıma alındı.anca 3 gün sonra kendine gelebildi ama hiç birşey hatırlamıyordu.ona adının mert olduğunu ve benim nişanlım olduğunu söyledim.(anlatırken bir yandanda ağlıyodur) herkes duydukları karşısında çok etkilenmiştir özelliklede aslı çünkü mervenin hikayesi onunkine benziyodur.
Su:Bak seni anlıyoruz çok kötü şeyler yaşa... der ama daha sözünü bitirmeden
Merve:Kimse beni anlayamaz,neler yaşadığımı bilemez.
Aslı:Burda seni en iyi anlacacak kişi benim
Merve:Nasıl yani Confused
Aslı:Sen Efeyi deniz kıyısında bulmuşsun ya
Merve:Evet
Aslı:Biz o gün evlenmek için İzmire gidiyoduk ama arabayla denize uçtuk.Arabada ben efe deniz ve mine vardı.üçümüz çıktık o arabadan ama efe çıkmadı.ben uzun süre kendime gelemedim gözlerimi açtığımda hastanedeydim.uyanır uyanmaz efenin yanına gitmek istedim ama öldüğünü öğrendim.aradan 4 yıl geçmesine ramen ben öldüğüne inanmadım.senin gibi ailemle de arkadaşlarımla da 3 yıl görüşmedim çünkü onları nezaman görsem efe yi hatırlıyordum Sad
Aslı bunları anlatırken efe gözlerini ondan hiç ayırmamıştır.ne kadar acı çektiği gözlerinden okunuyodur.
Aslı:Anladınmı şimdi seni en iyi anlıycak kişinin neden ben olduğumu.
Merve:Anladım.sana bunları yaşatan benim Sad senden hatta hepinizden özür dilerim.onu bulduğumda okadar mutluydum ki bir ailesi,arkadaşları,sevgilisi olabileceği aklıma bile gelmemişti.tek düşüncem onu biran önce hastaneye götürmek ve iyileşmesiydi.kendi yaşadığım şey çok ağırken ben bide sana yaşatmışım gerçekten çok üzgünüm Sad
Aslı:Aslında sana ilk öğrendiğim günden beri kızgın ve sinirliydim ama yaşadıklarını öğrenince hepsi geçti çünkü insan öyle zamanlarda saglıklı düşünemiyor.
Merv:Sen çok iyi birisin arkadaşların ve sevgilin çok şanslı
Efe:Sevgisi ben olduğuma göre burda evet demem lazım ama hatırlamadığım için cevap veremiycem.
Aslı:Hani hatırlamıştınız beyfendi
Efe:Sadece bir şey hatırladım hanfendi onla genelleme yapamam şimdi ne olur ne olmaz.
Herkes güler...
Deniz:Hadi kardeşim eşyalarını toplayıp gidelim.Bu laftan sonra merve durgunlaşır.4 yıldır beraber yaşıyorlardır efeye çok alışmıştır ama doğru olan budur.Efe onun bu halini görür ve üzülür...
Efe:Arkadaşlar ben....

Acaba efe ne diyecek? Bundan sonra neler olucak? Yaşanan gelişmeler kahramanlarımızın hayatını nasıl değiştiricek....

Orjinal Kavak Yelleri'ne Dönüş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri
» Kavak Yelleri || The way you lie.
» Kavak Yelleri Efe'siz izlenir mi?
» Podyumda Kavak Yelleri
» Kavak YeLLeri Haziranda Bitiyormuş .. !!