Dağhan Külegeç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç

Dağahn Külegeç Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...

+3
36Tugce
canan
dkea84
7 posters
YazarMesaj
dkea84
Co - Admin
Co - Admin
dkea84

Kadın
Tecrübe puan : 231

Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 11:40 pm

Kavak Yelleri'nde canlandırdığı "Efe" karakteriyle milyonların sevgisini kazanan ve dizide sevgilisi Aslı'dan ayrılarak aşk acısı çeken Dağhan Külegeç, gerçek hayattaki aşkıyla kameralara yakalandı.

Ayakligazete.com'un haberine göre, esmer sevgilisiyle Cihangir'de romantik dakikalar yaşayan sevilen Oyuncu Dağhan Külegeç, kameraları fark edince panikledi. Sevgilisiyle ilk kez Süper Starlife kameralarının görüntülediği Dağhan Külegeç'in aşk dolu dakikaları herkesin ilgi odağı oldu.

SEVGiLiSiNi BÜYÜLEDi

Sevilen Oyuncu Dağhan Külegeç sevgilisini eğlendirmek için elinden geleni yaptı. Sigarasını yakarken "Hokuk pokus" hareketleriyle sevgilisini güldüren Dağhan Külegeç'in keyifli halleri de dikkat çekti.
canan

canan

Tecrübe puan : 12

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:31 am

teşekkürler :lol:
36Tugce
Site Sahibi

Site Sahibi
36Tugce

Kadın
Tecrübe puan : 109
FB
Lakap : Kuzu =)

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:40 am

tesekkürler :D
DK

DK

Kadın
Tecrübe puan : 8
GS
Lakap : AEB

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 4:41 pm

ahh ahh o kızın yerin de olmak vardı :D ama biliyorsunuz dağhanın ilişkileri kısa sürüyor :D
Teşekkürler (:
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 6:09 pm

Saçını başını yolcam ben o kızın :D
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
Tecrübe puan : 55
FB
Lakap : PeliHan KoLiK :)

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 6:23 pm

Tesekkürler Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 650269930
canssu
Co - Admin
Co - Admin
canssu

Kadın
Tecrübe puan : 60
FB

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 10:28 pm

O kızın yerinde olmak isteyen on binlerce kız var Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 650269930 Başta ben olmak üzere ((: ♥️ Teşekkürler..
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:57 pm

İtiraf etmicektim ama söylüyorum ; o esmer kız BENİM Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 3980218871
Dağhan benimdir kızlar dağılın Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 3633523372
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
Tecrübe puan : 55
FB
Lakap : PeliHan KoLiK :)

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 1:04 am

dk_ae_mg demiş ki:
İtiraf etmicektim ama söylüyorum ; o esmer kız BENİM Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 3980218871
Dağhan benimdir kızlar dağılın Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 3633523372
ahah alah allah daghan benim bikere Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 650269930
dkea84
Co - Admin
Co - Admin
dkea84

Kadın
Tecrübe puan : 231

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...   Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 6:29 pm

dk_ae_mg demiş ki:

o kız sensen git pencereden atla o tiple :D evet dağhan daha benim gibi birini bulmuş değil :D bulsa bırakmazdı zaten Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı... 650269930 ah ah <3 kısmet :P

Kavak Yelleri'nin Efe'si Esmer Sevgilisiyle Romantik Dakikalar Yaşadı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri
» Kavak Yelleri || The way you lie.
» Kavak Yelleri Efe'siz izlenir mi?
» Podyumda Kavak Yelleri
» Kavak Yelleri 153 Bölüm Fragmanı