Dağhan Külegeç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç

Dağahn Külegeç Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?

+2
dk_ae_mg
dkea84
6 posters
YazarMesaj
dkea84
Co - Admin
Co - Admin
dkea84

Kadın
Tecrübe puan : 231

Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 11:42 pm

Berna Laçin`in `Mutluluğa Açılan Sofralar` programına 3 kuşak Erbulak`lar konuk oldu.

Ayşe Erbulak`ın oğlu ve Altan Erbulak`ın torunu olan Dağhan Külegeç, internette yapılan `En karizmatik oyuncu` oylamasında Kıvanç Tatlıtuğ`u geçmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

5 milyonun üzerinde oy alarak Kıvanç Tatlıtuğ`u açık ara geçen Külegeç, `Yanlışlıkla geçmişim` diyerek mütevazi bir tavır sergiledi.

`İnsanlar oy veriyorlar, en karizmatik diye. Fakat ben o kadar utandım ki Kıvanç`ı falan geçmekten` diye konuşan Dağhan Külegeç, Kıvanç Tatlıtuğ ile bir yerde karşılaştıklarını ve bu durumun esprisini yaptıklarını anlattı.

Televizyon gazetesinin haberine göre, Tatlıtuğ`a `Çok özür dilerim ben. Yani herhalde karizmatiğin anlamını bilmiyorlar. Ben 1.95, sarı saçların yanında özür diliyorum yani` dediğini söyleyen Dağhan Külegeç, gülüp eğlendiklerini ve Kıvanç Tatlıtuğ`un da olgunlukla karşıladığını söyledi.

Tatlıtuğ ile karşılaştırılmasına `Yamuğun birisiyim yani, anlamak mümkün değil` esprisini yapan genç oyuncu, gülerken ağzının yamuk hale gelmesiyle ilgili de zaman zaman ilginç tepkiler aldığını anlattı.

`Buradan da söyleyeyim ben bunu bilerek yapmıyorum` diyen Dağhan Külegeç, `Güldüğüm zaman kendiliğinden oluyor` ifadesini kullandı ve şöyle devam etti:

`Uçakta falan, `Çok iyisin, çok tatlısın ama o ağzını da yamultmasan çok iyi olacak!` falan diyorlar. `Senin ağzın niye yamuk?` diyorlar, `Benim nerem doğru?` diyorum. Böyle kendiliğinden oluyor.
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 11:29 am

:D süper teşekkürelr
36Tugce
Site Sahibi

Site Sahibi
36Tugce

Kadın
Tecrübe puan : 109
FB
Lakap : Kuzu =)

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 11:42 am

tesekkürler :D
ѕєℓiη'♥

ѕєℓiη'♥

Kadın
Tecrübe puan : 65
FB

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 11:53 am

Ağzının yamukluğuna ölürüm ben...
Teşekkürler :D
dkea84
Co - Admin
Co - Admin
dkea84

Kadın

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:47 pm

=)
kuzu-efe

Tecrübe puan : 3
TS
Lakap : maviş :D

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:50 pm

neden özür dilemiş ki kıvanç da kimmiş hıh :D
dkea84
Co - Admin
Co - Admin
dkea84

Kadın

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 10:24 pm

yani hiç :D
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 10:58 am

Kıvanç'ta kimmiş beaa :D
canan

canan

Tecrübe puan : 12

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?   Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı? Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:25 am

ay canım ya süper teşekkürler :lol:

Kavak Yelleri dizisinde oynadıktan sonra genç kızların sevgilisi olan Dağhan Külegeç neden böyle birşey yaptı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe vücut şov! Kavak Yelleri Dağhan Külegeç çıplak banyo sahnesi hit rekoru kıracak!
» Dağhan Külegeç, Kavak Yelleri Muammasını Çözdü! Efe Karakterinin Dönüp Dönmeyeceği Belli Oldu.
» Dağhan KüLegeç Biyografisi
» Dağhan Külegeç Siyad Röportajı
» Kavak Yelleri Efe'siz izlenir mi?