Dağhan Külegeç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç

Dağahn Külegeç Fan Clup

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! '

3 posters
YazarMesaj
dk_ae_mg
Foruma Alisiyor

Foruma Alisiyor
dk_ae_mg

Kadın
Tecrübe puan : 374
GS
Lakap : ZeyZey :D

BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! ' Empty
MesajKonu: BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! '   BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! ' Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:57 pm

Dağhan Sevinç Erbulak'la Birlikte Star TV Süper Starlife kameraları 43.SİYAD ödül töreninde Dağhan Külegeç’i görüntüledi. Setarkasi.com’un haberine göre diziye başlayalı altı ay olduğunu söyleyen Külegeç, dizinin bitmesini bekleidğini söyledi. Diziyi bırakıp geri dönmesiy...le ilgili de konuşan Oyuncu:”Bırakmakta haklıydım, çünkü başka türlü halletmem gereken konular vardı. Bu sene geri döndüm. Final yapacağız diye biliyorum şu anda. Seneye ‘Kavak Yelleri’ olmaz, en azından benim için” diyerek, dizinin yayın süresi ile ilgili ciddi mesajlar verdi.

TERBİYEZLİK

Medyada diziden ayrılma sebebi olarak kendisinin yönetmene sandalye fırlatmasının gösterildiği, kendisine hatırlatıldığında sinirlenen Külegeç: “Bu o yalan haberi yapan kişinin yaptığı bir terbiyesizliktir! Arayıp bir kelime bile etmedim. Yan masadan duyduğu haberleri gerçekmiş gibi aksettirdi haberi yapan kişi! Herkes bu olayın gerçek olduğuna inanıp bana mikrofon uzattı. Bir kadının kafasına sandalye atılır mı!Böyle bir şey olabilir mi! Böyle şeyler gündeme geldiğinde çok sinirleniyorum” dedi.

ASLI BENİM OLACAK

Dizde Sarp Apak’ın canlandırdığı ‘Güven’ karakteri ile kendisinin oynadığı ‘Efe’ arasındaki aşk rekabeti ile ilgili: “Ne rekabati? Bu haftaki bölümde belli olur. Aslı benim olacak’ diyerek kameralardan uzaklaştı
36Tugce
Site Sahibi

Site Sahibi
36Tugce

Kadın
Tecrübe puan : 109
FB
Lakap : Kuzu =)

MesajKonu: Geri: BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! '   BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! ' Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 1:06 pm

tesekkürler canim daghanim herzamanki gibi akli :D
D.Külegec

D.Külegec

Kadın
Tecrübe puan : 55
FB
Lakap : PeliHan KoLiK :)

MesajKonu: Geri: BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! '   BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! ' Icon_minitimePtsi Nis. 11, 2011 2:12 pm

tesekkürler canim

BU YALAN HABERLER, YAPANIN TERBİYESİZLİĞİDİR ! '
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emre Aydın-Yalan